Nabídka pobytů

Svatební hostina

Plánujete svatbu a hledáte útulné místo s veškerým komfortem, kde by mohla být vaše svatební hostina? Čekáte nejen kvalitní jídlo, ale i zároveň pohodlné ubytování? Pak jste na správném místě. Naše rekreační zařízení je vám celé k dispozici.

Vyvrcholením každé svatby je svatební hostina. U nás ji můžete mít v příjemné restauraci nebo na čerstvém vzduchu v našem rekreačním areálu. Připravíme vám stany na travnaté ploše u restaurace, takže svatební hostinu budete mít jako v přírodě. Budete si připadat jako ve filmu, protože svatební hostina venku má neopakovatelné kouzlo. A jsme připraveni i na případnou přeháňku.

Svatební hostina – to je především jídlo o několika chodech, dobré pití a dokonalý servis. Hosté očekávají i nějaký kulinářský zážitek a ten vám můžeme dopřát. Připravíme pro vás celou škálu svatebního menu – polévku, předkrm, hotové jídlo, minutku i svatební raut včetně nabídky studených a teplých jídel či grilovaného masa.

Pokud se zajímáte, zda budou mít vaše děti při svatební hostině dost času na hry, tak se nebojte. Dětská herna je v hlavní budově a v areálu je venkovní hřiště. Vaše děti se určitě nebudou nudit, když je přestane svatební veselí bavit. U nás mají dost příležitostí se zabavit.

A po nevšedním zážitku ze svatební události se vy i vaši hosté vyspí v příjemném prostředí. Naše ubytování je pohodlné. K dispozici jsou solidní zděné chaty dvou typů s vlastní kuchyňkou, lednicí a sociálním zařízením. V chatkách jsou 3 až 5 lůžek. Pohodlně parkujeme přímo v areálu, případně i u chatek.

A novomanželé mají ubytování ZDARMA

 

Sportovní soustředění

Jste sportovní oddíl a potřebujete stmelit kolektiv a věnovat se sportovním aktivitám? Jste větší skupina a jezdíte společně na cyklistické výlety? U nás je ideální možnost sportovního soustředění nebo startovací místo pro hvězdicové cyklistické výlety.

Pro sportovní soustředění u nás najdete hřiště s umělým povrchem a osvětlením. Můžete hrát volejbal, nohejbal nebo jiné míčové sporty. V okolí hřiště jsou dostatečně prostorné travnaté plochy na další sportovní či soutěžní aktivity. Ubytování zajišťujeme přímo v areálu ve dvou typech zděných chatek pro 3 až 5 nocležníků. Ve větší chatě jsou dvě oddělené ložnice.

Komfortní ubytování je doplněno restaurací, která je otevřena celý den. V nabídce jsou hotová jídla i minutky. Pro pracovní porady nebo přednášky je v hlavní budově samostatný salonek se zázemím