Nevíte jak si užít poslední teplé dny? Chata na Šumavě je řešení!

Letní prázdniny se nám blíží ke konci a s tím přichází i začátek nového školního roku, postupné ochlazování a méně času na zábavu a relax. Ale není třeba panikařit. Ještě nás čeká pár teplých dnů, a proto Vám přinášíme pár tipů jak si je pořádně užít! Tak neseďte doma a vydejte se za posledními letošními zážitky z prosluněných dnů na Šumavu!

Šumava nabízí spoustu aktivit, které budou bavit jak děti, tak dospělé. Hluboké lesy, teplá jezera s průzračně čistou vodou a vyhlídky s dech beroucími výhledy, ale i hrady a zámky, aquaparky, lanové parky, muzea, zoo a mnohem víc!

Turistika na Šumavě

Šumava je turistickým rájem nejen pro ty, kteří jsou fanoušky procházek přírodou a túr. Snadnější i náročnější trasy (jak turistické tak i cyklo) nabízí Šumava, kam se jen podíváte. Nedaleko Hnačova, kde se nachází naše chatová osada, narazíte na spousty turistických tras, které vás dovedou na zajímavá místa. Od zámků a hradů, jako například Hrad Kašperk či Švihov, přes rozhledny a katakomby, jako Rozhledna Svatobor a Katakomby Klatovy, až po sportovní a zábavní areály, jako například Aktivity Park Kocourov, pohádková chalupa Mlázovy, aquapark v Horažďovicích, sportovní areál Sušice, centrum vodní zábavy Kdyně a spoustu dalších.

Z přírody do města

Dokonce i pro milovníky ruchu velkoměst se zde najde pár tipů. Co takhle návštěva obřích dinosaurů nebo živých krokodýlů? Z naší chatové osady si můžete udělat celodenní výlet do Dino Parku v Plzni i tamější zoologické zahrady. Nebo do krokodýlí Zoo v Protivíně, kde najdete zástupce 24 krokodýlích druhů, včetně opravdových unikátů, jako je čtyřmetrový krokodýl mořský.

Ubytování na Šumavě

Ubytovat se můžete v naší chatové osadě v Hnačově, kam to máte na výše zmíněná místa kousek! Stavte se u nás a užijte si poslední teplé dny naplno v nezaměnitelně krásné přírodě Šumavy.