Kam vyrazit na podzim? Stačí to správné ubytování na Šumavě!

Léto pomalu odchází, podzim přichází, a s ním i příroda plná barev, šustivého listí a nesměle pronikajících slunečních paprsků. Nevíte ale kam vyrazit za barevnými scenériemi, dokonalými panorámaty a romantickými stezkami? Šumava je řešením!

Šumava

Toto barevné období láká k výletům a procházkám lesem, turistickým pochodům i horským túrám. Šumava nabízí nekonečně hluboké lesy, protkané spoustou stezek s historickými hrady i zámky, jako je například Hrad Velhartice nebo Zámek Kozel, a stovkami vyhlídek či rozhleden jako třeba Rozhledna Svatobor nebo Javorník. Šumava se může též pyšnit svými překrásnými jezery ledovcového typu.

A vzhledem k tomu, že podzim s sebou přináší i sychravé počasí, je dobré mít zálohu. V okolí Šumavy najdete spoustu aktivit pro děti i dospělé, kam stojí za to vyrazit, když venku nejsou ideální podmínky na túry. Patří mezi ně i pohádková chalupa Mlázovy, katakomby Klatovy, aquaparky, muzea i Zoo.

Chata na Šumavě!

A kde se na Šumavě ubytovat? Nejlépe někde v samém srdci přírody, ale zároveň blízko k různým atrakcím. Přesně to splňuje naše chatová osada Nad Rybníkem v Hnačově. Pohodlné a levné ubytování ve zděných chatách v podhůří Šumavy. V blízkosti lesa, možností koupání, turistických tras, hradů, zámků a dalších aktivit pro celou rodinu.

Výlety za přírodou, historií i zvířaty, to vše a mnohem více Šumava nabízí. Tak neváhejte, navštivte nás v Hnačově a užijte si krásy podzimu co nejvíce!