Dovolená u rybníka v podhůří Šumavy

Dovolená u rybníka v podhůří Šumavy

Chcete strávit klidnou rodinnou dovolenou s koupáním a výlety po okolí? Jste rekreační cyklisté a chcete poznat Plánicko i podhůří Šumavy? Přijeďte k nám do Hnačova, do Chatové osady „Nad rybníkem“. Všechno budete mít jako na dlani. Pohodlné a levné ubytování ve zděných chatách, blízkost lesa, koupání a značené cyklostezky v okolí. Naše chatová osada je také ideální pro mimořádné akce a oslavy. K dispozici je dobře vybavená restaurace s odděleným salonkem. Při bujaré oslavě narozenin nebudete v okolí nikoho rušit a posedět můžete i pod širým nebem.

rekreační areál

Na co se můžete těšit?

Restaurace

Bazén

Ohniště

Turistika

Cykloturistika

Ping Pong

Dětské hřiště

Vodní sporty

Volejbalové hřiště

 

Chatky

K dispozici máme pohodlné zděné chatky, se 4-5ti lůžkami, rozdělené vždy do dvou ložnic. Součástí chatek je sociální zařízení (WC,sprcha s teplou vodou) a elektrické přímotopy. Některé chatky mají samostatně řešený kuchyňský kout (včetně drobného vybavení – hrnečky,talíře,skleničky,příbory, lednice). Samozřejmostí je možnost parkování.

Ceník

Chatka 6 – 12

Chata „mobilní dům“

Do 4 nocí: 1300kč/den Do 4 nocí: 1500Kč/den
Nad 4 noci: 1200kč/den Nad 4 noci: 1400Kč/den

 

Lze uplatnit množstevní slevy (při počtu osob 15 a více) – mimo hlavní sezonu. Stejně tak lze uplatnit slevy při neúplném obsazení chatek – 10% při obsazení 3 osobami a 20% při obsazení 1 osobou. Děti do 3 let zcela zdarma!

 

fotogalerie9

Okolí

Okolí nabízí atraktivní místa, kam se můžete vydat pěšky, na kole či autem. Obcí Hnačov vede například cyklistická stezka č. 2082, která spojuje Měčín a Kolinec, ale už po pár kilometrech se napojuje na další značené cyklotrasy. Hned v nejbližším okolí jsou místa, která stojí zato navštívit. Například v obci Zavlekov si můžete prohlédnout zbytky tvrze ze 14 století, v obci je také technická památka – špýchar. V Nalžovských horách objevíte tajemnou zříceninu irského hradu, u jezírka na vás bude čekat obří drak, želva a torza dalších zvířat, které si nechal vytvořit někdejší majitel panství hrabě Taafe.

Stravování – jedinec

Stravování – hromadná akce

Plná penze – 280Kč Plná penze – 220Kč
Polopenze (snídaně+oběd)– 150Kč Polopenze (snídaně+oběd)– 140Kč
Polopenze (snídaně+večeře)– 190Kč Polopenze (snídaně+večeře)– 135Kč
Snídaně – 60Kč Snídaně – 55Kč
Oběd – 90Kč Oběd – 85Kč
Večeře – 130Kč Večeře – 80Kč

 

Kontakt

Tel.: 376 394 149
Mobil:603 510 370
E-mail: nadrybnikem@friami.cz
E-mail: info@nadrybnikem.eu
Adresa chatové osady:
Chatová osada „Nad Rybníkem“
Hnačov 87
340 34 Plánice