Dovolená u rybníka v podhůří Šumavy

Dovolená u rybníka v podhůří Šumavy

Chcete strávit klidnou rodinnou dovolenou s koupáním a výlety po okolí? Jste rekreační cyklisté a chcete poznat Plánicko i podhůří Šumavy? Přijeďte k nám do Hnačova, do Chatové osady „Nad rybníkem“. Všechno budete mít jako na dlani. Pohodlné a levné ubytování ve zděných chatách, blízkost lesa, koupání a značené cyklostezky v okolí. Naše chatová osada je také ideální pro mimořádné akce a oslavy. K dispozici je dobře vybavená restaurace s odděleným salonkem. Při bujaré oslavě narozenin nebudete v okolí nikoho rušit a posedět můžete i pod širým nebem.

rekreační areál

Na co se můžete těšit?

Restaurace

Bazén

Ohniště

Turistika

Cykloturistika

Ping Pong

Dětské hřiště

Vodní sporty

Volejbalové hřiště

 

Chatky

K dispozici máme pohodlné zděné chatky, se 4-5ti lůžkami, rozdělené vždy do dvou ložnic. Součástí chatek je sociální zařízení (WC,sprcha s teplou vodou) a elektrické přímotopy. Některé chatky mají samostatně řešený kuchyňský kout (včetně drobného vybavení – hrnečky,talíře,skleničky,příbory, lednice). Samozřejmostí je možnost parkování.

Ceník

Chatka 6 – 12

Chata „mobilní dům“

Do 4 nocí: 1300kč/den Do 4 nocí: 1500Kč/den
Nad 4 noci: 1200kč/den Nad 4 noci: 1400Kč/den

Lze uplatnit množstevní slevy (při počtu osob 15 a více) – mimo hlavní sezonu. Stejně tak lze uplatnit slevy při neúplném obsazení chatek – 10% při obsazení 3 osobami a 20% při obsazení 1 osobou. Děti do 3 let zcela zdarma!

 

fotogalerie9

Okolí

Okolí nabízí atraktivní místa, kam se můžete vydat pěšky, na kole či autem. Obcí Hnačov vede například cyklistická stezka č. 2082, která spojuje Měčín a Kolinec, ale už po pár kilometrech se napojuje na další značené cyklotrasy. Hned v nejbližším okolí jsou místa, která stojí zato navštívit. Například v obci Zavlekov si můžete prohlédnout zbytky tvrze ze 14 století, v obci je také technická památka – špýchar. V Nalžovských horách objevíte tajemnou zříceninu irského hradu, u jezírka na vás bude čekat obří drak, želva a torza dalších zvířat, které si nechal vytvořit někdejší majitel panství hrabě Taafe.

Nezávazná objednávka

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Telefon

Termín od

Termín do

Počet osob

Kontrolní kód
captcha

Vaše zpráva

 

Kontakt

Tel.: 376 394 149
Mobil:603 510 370
E-mail: nadrybnikem@friami.cz
E-mail: info@nadrybnikem.eu
Adresa chatové osady:
Chatová osada „Nad Rybníkem“
Hnačov 87
340 34 Plánice

Stravování – jedinec

Stravování – hromadná akce

Plná penze – 280Kč Plná penze – 220Kč
Polopenze (snídaně+oběd)– 150Kč Polopenze (snídaně+oběd)– 140Kč
Polopenze (snídaně+večeře)– 190Kč Polopenze (snídaně+večeře)– 135Kč
Snídaně – 60Kč Snídaně – 55Kč
Oběd – 90Kč Oběd – 85Kč
Večeře – 130Kč Večeře – 80Kč