Zima na Šumavě

1

Šumava patří k nejznámějším a nejnavštěvovanějším turistickým cílům na nejen letní, ale i zimní dovolenou v České republiceNabízí totiž nejenom skvělé sjezdovky a stopy pro běžkaře, ale také spoustu míst na procházky po hradech a zámcích, a v případě velké zimy i bazény, aquaparky, zoo a další centra zábavy. Národní park Šumava je největším národním parkem v České republice a velkým lákadlem v každém ročním období.

 

Šumava v zimě i pro děti

3

Šumava je ideální i pro dovolenou s dětmi, a to všeho věku. Pokud je venku hezky, je zde spousta možností pro nenáročné procházky krásnou přírodou, kde narazíte na zajímavé hrady a zříceniny. Například Hrad Velhartice nebo zřícenina Rabí.

A i v případě, kdy vám počasí nepřeje, je zde spousta indoorových aktivit, díky kterým si dovolenou užijete tak i tak. V okolí najdete řadu míst pro děti i dospělé, kam stojí za to vyrazit. Například sportovní areály jako Aktivity Park Kocourov, katakomby Klatovy, muzeum historických motocyklů, centrum vodní zábavy, nebo dokonce i Dino Park Plzeň a krokodýlí zoo.

 

Chata na Šumavě

2

Pokud jste se tedy rozhodli na Šumavu vyrazit, je důležité vybrat to ubytování, díky kterému si svůj výlet užijete naplno. Základem je vybrat to správné ubytování, nejlépe v blízkosti co nejvíce zajímavých míst a zároveň v samém srdci přírody. Přesně takové ubytování najdete v naší chatové osadě Nad Rybníkem, která se nachází v Hnáčově, v podhůří Šumavy. Pohodlné a levné ubytování v chatách, ze kterých to máte všude blízko.

Neváhejte nás kontaktovatNacházíme se v blízkosti lesa, sjezdovek, turistických tras, hradů, zámků a dalších aktivit pro celou rodinu. Výlety za přírodou, historií i zvířaty! Navštivte nás v Hnačově a užijte si Šumavu co nejvíce!